Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Cancan

CANCAN / KLASICKÉ KABARETNÍ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Pravý, nefalšovaný, francouzský cancan v podání svůdných tanečnic. Kdo by neznal klasiku francouzských kabaretů. Tanec, při kterém vás krásné děvčata nechají nakouknout doslova pod své sukně. Oblíbené vystoupení, které vždy navodí tu správnou atmosféru.

Vystoupení prezentováno Baletním Souborem Darling Cabaret.

Cancan

Brasil show / OCHUTNÁVKA PRAVÉHO BRAZILSKÉHO KARNEVALU

Sexy dívky s jihoamerickým temperamentem, oděny jen zlehka tak, aby jste nepřišli o žádné detaily jejich krásných těl, rozproudí atmosféru v klubu a přinutí vás si podupávat do rytmu Samby.

magic

MAGIC / SKUZEČNÁ ILUZE

Toto vystoupení budete chtít vidět znovu a znovu. Vždy budete přemýšlet, jak je to možné, jak se tak krásná dívka vešla do připravené rekvizity,kde byla, zatímco kouzelník rekvizitu rozebral na několik kusů a jaktože se dívka nakonec……. To už bychom prozrazovali moc. Úchvatná kouzelnická show, která je k vidění jen v programu Darling Cabaretu.

Cancan

Egypt / VELKOLEPÉ, VÝPRAVNÉ PŘEDSTAVENÍ

Motivem tohoto vystoupení je starověký Egypt a krásná královna Cleopatra. Nádherné kostýmy, propracované dekorace, a polonahé otrokyně vás na malý okamžik přenesou do dob velkých faraonů.

Cancan

Baroque / ORIGINÁLNÍ BALETNÍ VYSTOUPENÍ

Co všechno skrývaly krásky pod objemnými šaty? Námětem tohoto vystoupení mohly být krásné dvorní dámy, které musely nosit nekomfortní šaty, pod nimiž byly zakryty jejich přednosti. Po shlédnutí představení, nám jistě dáte za pravdu, že naše představa o oblékání v dobách baroka je mnohem lákavější.

TVystoupení prezentováno Baletním Souborem Darling Cabaret.

Cancan

Fever / TANEČNÍ SHOW INSPIROVÁNA ATMOSFÉROU 30TÝCH LET

Showtime Night

LATEX / 6 ŽHAVÝCH, SEXY DÍVEK VÁS ZBIJE NA PODIU

Vystoupení, které není určeno pro stydlivky. Ostrá hudba, holky s bičem, precizní choreografie a kostými z latexu. To je ten pravý, divoký a nespoutaný zážitek.

Cancan

STRIPTEASE SHOW / STRIPTÝZ TAK JO ZNÁTE I NEZNÁTE

Ať už dívky mají na sobě kostým krásné námořnice, nebo třeba andílka, vždy se brzy dozvíte, co ukrývají pod ním. Profesionální striptýzová vystoupení, která mají vždy vlastní choreografii, světelné efekty a samozřejmě pečlivě vybraný hudební doprovod jsou prezentována překrásnými dívkami z celého světa. Vždy si můžete být jisti, že se vám krásná dívka nakonec předvede v plné kráse. O dobrou zábavu a krásné zážitky se stará více než 150 tanečnic, dohromady na 5 podiích. Striptýzová vystoupení probíhájí nepřetržitě celý večer.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Change Language